Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: breadcrumb
ru: навигационная линейка

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Loading…
ru: Загрузка…

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Filter the contents of the %view_title view
ru: Отфильтруйте контент представления %view_title
