Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: breadcrumb
uk: навіґаційний рядок

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Filter
uk: Фільтр

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Sidebar
uk: Панель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: twitter
uk: твітер

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Loading…
uk: Завантаження ...

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Filter the contents of the %view_title view
uk: Фільтрує вміст виду %view_title
