Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
