Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Hidden
da: Skjult

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Featured
da: Anbefalet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: Loading…
da: Indlæser…

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Filter the contents of the %view_title view
da: Filtrér indholdet af viewet %view_title.
