Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Loading…
eu: Deskargatzen...
