Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Loading…
fi: Lataa...

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
