Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.3.0-beta2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: breadcrumb
hu: morzsa

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Slider
hu: Csúszka

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: facebook
hu: Facebook

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Loading…
hu: Töltés...

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Filter the contents of the %view_title view
hu: %view_title nézet tartalmának szűrése
