Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.3.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
