Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
