Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
