Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Hidden
nn: Skjult

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Featured
nn: Framheva
