Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Filter
pl: Filtr

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Slider
pl: Suwak

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Filter the contents of the %view_title view
pl: Filtruj zawartość widoku %view_title
