Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Filter
pt: Filtro

en: Hidden
pt: Oculto

en: Tabs
pt: Separadores

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Ir para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Pagination
pt: Paginação

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Last page
pt: Última página

en: Loading…
pt: A carregar…

en: First page
pt: Primeira página

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador
