Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Hidden
sk: Skryté

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
