Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Filter
vi: Lọc

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai

en: Loading…
vi: Đang nạp…
