Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Header
ast: Encabezáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Hidden
ast: Anubríu
