Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Filter
ca: Filtra

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Loading…
ca: Carregant...

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
