Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Filter
gl: Filtro

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Hidden
gl: Oculto

en: Slider
gl: Deslizador

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
