Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Filter
he: סינון

en: Hidden
he: מוסתר

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: twitter
he: טוויטר

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
