Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Filter
it: Filtra

en: Hidden
it: Nascosto

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Tabs
it: Schede

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Pagination
it: Paginazione

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: Loading…
it: Caricamento…

en: First page
it: Prima pagina

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
