Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
