Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: breadcrumb
ml: ബ്രെഡ്ക്രംബ്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
