Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: facebook
nl: Facebook

en: Pagination
nl: Paginering

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Loading…
nl: Laden...

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Filter the contents of the %view_title view
nl: De inhoud van het overzicht %view_title filteren
