Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Filter
ur: فلٹر

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
