Packagist (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
