Packagist (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Authored by
kk: Автор

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Publish
kk: Жариялау
