Packagist (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Publish
mr: प्रकाशित
