Packagist (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
