Packagist (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
