Packagist (8.x-1.0-alpha10) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Host
is: Vél

en: Authored by
is: Höfundur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
