Packagist (8.x-1.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
