Packagist (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Host
be: Хост

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Port
be: Порт

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
