Packagist (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Base
bo: གཞི

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
