Packagist (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Users
sq: Përdorues

en: Publish
sq: Publiko

en: About
sq: Informacione
