Packagist (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Users
vi: Người dùng

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Expose
vi: Hiện

en: Port
vi: Cổng

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Project name
vi: Tên dự án:

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
