Packagist (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Port
eu: Ataka

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Base path
eu: Bide basea

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Text value
eu: Testu balioa
