Packagist (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Port
ka: პორტი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
