Packagist (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
