Packagist (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Created
pl: Utworzono

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Authored by
pl: Autor

en: Base
pl: Podstawa

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Publish
pl: Publikuj

en: Authentication key
pl: Klucz uwierzytelniający

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size
