Packagist (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Authored by
bs: Napisao

en: Basic
bs: Obični

en: Users
bs: Korisnici

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Expose
bs: Otkrij

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Publish
bs: Objavi
