Packagist (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Port
ku: دەروازە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
