Packagist (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Host
lv: Serveris

en: Authored by
lv: Autors

en: Basic
lv: Pamata

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Users
lv: Lietotāji

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Port
lv: Ports

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Publish
lv: Publicēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
