Packagist (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Host
sl: Gostitelj

en: Authored by
sl: Avtor

en: Basic
sl: Osnovno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Port
sl: Vrata

en: Publish
sl: Objavi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
