Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Basic
ast: Básicu

en: Users
ast: Usuarios

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Port
ast: Puertu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
