Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Basic
el: Βασική

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Users
el: Χρήστες

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Port
el: Θύρα

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
