Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: User settings
fil: Ayos ng mga tagagamit

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: - Select -
fil: - Pumili -
