Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Host
sv: Värd

en: Authored by
sv: Författad av

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Select all
sv: Välj alla

en: Users
sv: Användare

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Expose
sv: Exponera

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Publish
sv: Publicera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Text value
sv: Textvärde

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Library name
sv: Biblioteksnamn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
