Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Base
ug: ئاساس

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: About
ug: ھەققىدە
