Packagist (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Add Repository
kn: ರೆಪೋಸಿಟರಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸು
