Packagist (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Host
ps: کوربه

en: Basic
ps: ساده

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
